Різка металу

  Наша компанія надає послуги плазмової різки листового металу, з високою оперативністю виконання робіт і якістю обробки.

  Плазмова різка, на сьогоднішній день представляє собою найбільш передову технологію розкрою листового металу!

  Плазмова різка полягає в проплавлені металу, що розрізається за рахунок теплоти, що генерується стислою плазмовою дугою, і інтенсивному видаленні розплаву плазмовим струменем.

  Плазмова різка дає можливість отримати максимальну точність і продуктивність обробки.

  Плазмова різка металу застосовується практично у всіх галузях сучасної промисловості, завдяки відсутності подальшої обробки і високої продуктивності даного методу. Вироби, виготовлені за допомогою плазмового розкрою, відрізняє висока якість одержуваного контуру і економічність виробництва. При плазмовій обробці однаково вигідно виробляти як великі партії так і дослідні експериментальні зразки. Довільний контур обробки дозволяє виробляти широку номенклатуру виробів на одному верстаті

  Для сучасного бізнесу, що працює в умовах жорсткої конкуренції життєво необхідно, щоб різка матеріалів здійснювалася з максимальною продуктивністю, мінімальним рівнем відходів, кількості ручної праці і витрат енергоресурсів.

  Основною перевагою плазмової різки є те що даний метод має дуже високу швидкість. Таким чином розкрій металу можна в кілька разів швидше, ніж будь-яким іншим методом. Це дозволяє гарантувати, що навіть з урахуванням транспортування, послуги плазмової різки будуть виконані швидко.

  Замовивши послуги плазмового різання ви отримаєте мінімум відходів. Плазмове установка створює дуже гладкий торцевий зріз з мінімальним температурним впливом на метал. Це дає можливість вирізувати виріб точно за розміром залишаючи мінімальні припуски, як наслідок отримуючи в кінцевому рахунку мінімум відходів. Таким чином послуги плазмового різання дають істотну економію матеріалу. Низька вартість витратних матеріалів у сукупності з високою швидкістю обробки дозволяє одержувати максимальну економічну вигоду при замовленні послуг плазмового різання.

  Скориставшись послугами плазмової різки вам не доведеться витрачатися на виготовлення різного роду штампів, матриць та іншого додаткового інструменту. Замовлення послуги плазмового різання в нашій фірмі дає суттєву економію часу і грошей, дозволяє не упускати жодного клієнта і при цьому отримати вироби найвищої якості які часто не потребують додаткової обробки.

 

1